Maslen

Trapézové Plechy

TRAPÉZOVÝ PLECH T05

Výška profilu pri tomto druhu trapézového plechu je 5 mm. Jeho využitie je hlavne ako podhľadový, alebo fasádny plech. Je vhodný na opláštenie rôznych interiérových, alebo exteriérových stien, prístavieb apod. Pri použití na oplášťovanie v exteriéri výrobca odporúča vzhľadom na výšku profilu jednotlivé plechy medzi sebou utesňovať obojstrannou lepiacou páskou, ktorá je ponúkaná v doplnkovom príslušenstve. Nie je vhodný ako strešný profil.

TRAPÉZOVÝ PLECH T05 TRAPÉZOVÝ PLECH T05

TRAPÉZOVÝ PLECH T18

Výška profilu pri tomto druhu trapézového plechu je 18 mm. Je vhodný je ako strešný a fasádny profil. Uvedený plech je možné využiť aj ako lacné riešenie pri rekonštrukciách striech rodinných domov bez nutnosti výmeny pôvodného latovania.

TRAPÉZOVÝ PLECH T18 TRAPÉZOVÝ PLECH T18

TRAPÉZOVÝ PLECH T35

Výška profilu pri tomto druhu trapézového plechu je 35 mm. Je vyrábaný ako strešný a fasádny profil. K tomuto profilu disponujeme aj presvetlovacími pásmi, ktoré sú v štandardných dĺžkach 6 m. Profil T 35 pri väčších hrúbkach je vhodný aj na vytváranie stratených debnení.

TRAPÉZOVÝ PLECH T35 TRAPÉZOVÝ PLECH T35

TRAPÉZOVÝ PLECH T50

Trapézový profil T 50 je ako prvý z radu nosných tzv. konštrukčných profilov. T 50 sa používa aj ako strešný profil najmä pri nižších sklonoch. Odolnosť vyšších vĺn voči poveternostným vplyvom a dostatočná pevnosť poskytuje tomuto profilu široké použitie v stavebníctve.

TRAPÉZOVÝ PLECH T50 TRAPÉZOVÝ PLECH T50

TRAPÉZOVÝ PLECH T85

Trapézový profil T 85 je z rady nosných profilov ktorý sa používa najmä ako konštrukčný nosný prvok stavby, pri vytváraní stratených debnení, zateplených skladaných stropov a plášťov a pod. T 85 sa vyrába z materiálov od hrúbky 0,70mm až o 1,5mm.

TRAPÉZOVÝ PLECH T85 TRAPÉZOVÝ PLECH T85

Strešné Krytiny
Strešné Krytiny
Trapézové Plechy
Trapézové Plechy
Ďaľšie Produkty
Ďaľšie Produkty
Záruka a Certifikáty
Záruka a Certifikáty
 

Najnovšie príspevky

Partneri

Akcie

Akcia

Kontakt na nás

Sobôtka 5687
Rimavská Sobota, 979 01, Slovensko

047 / 58 11 306, 0915/ 802 398
e-mail: mbsstrechy@mbsstrechy.sk