Fakro

Strešné okná

Kyvné strešné okná FTS, FTS-V, FTP-V

Strešné oknáVyrobené z borovicového dreva, tlakovo impregnovaného, s vrstvou akrylátového laku, kľučka umiestnená v dolnej časti krídla umožňuje ľahkú obsluhu okna, ako aj dvojstupňovú mikroventiláciu, montované v streche so sklonom 15° do 90° spolu s tesniacim lemovaním, bohatá škála vnútorných a vonkajších doplnkov.

Kyvné strešné okná FTP-W

Strešné okná
Vyrobené z borovicového dreva, tlakovo impregnované, štvornásobne maľované bielym polyuretánovým lakom, odolné voči vlhkosti, kľučka umiestnená v dolnej časti krídla umožňuje ľahkú obsluhu okna ako aj, dvojstupňovú mikroventiláciu, montované v strechách so sklonom od 15° do 90° spolu s tesniacim lemovaním, obohatené širokou škálou vonkajších a vnútorných doplnkov.

Kyvné FTP-V Elektro

Strešné okná
Nové okno FTP-V Elektro je kyvné prevedenie strešného okna ktoré je vybavené el. zariadením umožňujúcim jeho otváranie a zatváranie a tiež ovládanie doplnkov okna za pomoci diaľkového ovládača. Okno zabezpečuje vysoký komfort využitia podkrovia, kedže je ovládané z ľubovoľného miesta a samočinne sa zatvára pri daždi.

Kyvné plastové PTP

Strešné okná
Okno PTP je úplne nové okno jediné svojho druhu s konštrukciou hliníkovo-plastovou. Je určené na používanie v obytných podkrovných miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou prostredia napr. v kúpeľniach alebo kuchyniach. Strešné okná PTP je možné používať tiež v miestnostiach, v ktorých na želanie zákazníka majú byť okná v bielom prevedení, ktoré sa ľahko udržiavajú čisté.

Kyvné FTT Termo

Strešné okná Okno FTT Termo je strešné okno novej a špeciálnej, zabezpečujúcej veľkú úsporu tepelnej energie. Okno je charakteristické veľmi dobrým súčiniteľom prestupu tepla celého okna Uokno= 0,94W/m2K), čo umožňuje použitie týchto okien do budov kde sú maximálne požiadavky na úsporu energií a minimalizovanie tepelných strát naprr. pri stavbách nizkoenergetických a pasívnych. Okno FTT je strešným oknom s kývnou konštrukciou vybaveného dvojkomorovým superenergoúsporným trojsklom, ktoré je umiestnené v hrubšom drevenom krídle. Správne naprojektovanie a montáž strešného okna s dôrazom na zabezpečenie miestností pred vonkajšou vlhkosťou a ochladzovaním po obvode rámu s montážnym príslušenstvom pre okná FAKRO, zabezpečí vynikajúce tepelnotechnické parametre i najvyššiu 4 triedu tesnosti v oblasti infiltrácie vzduchu (podľa klasifikácie PN-EN 12207).

Kyvno-výklopné okná FPP PreSelect

Strešné okná
Vyrobené z borovicového dreva, tlakovo impregnovaného, trojnásobne lakovaného akrylátovým lakom, okno sa obsluhuje pomocou kľučky, umiestnenej v dolnej časti krídla. Zmenu spôsobu otvárania umožňuje prepínač preSelect umiestnený v strednej časti rámu, vyberanie a vkladanie krídla ako aj montáž celého okna preSelect? je totožné ako pri oknách kyvných FT, montované v streche so sklonom od 15° do 55° spolu s tesniacim lemovaním, široká škála vnútorných doplnkov ako aj vonkajších markíz je kompatibilná s ostatnými typmi strešných okien. 

Panoramatické strešné okná FEL

Strešné okná
Vyrobené z borovicového dreva, tlakovo impregnovaného, dvojnásobne malovaného akrylátovým lakom, kľučky umiestnené v dolnej časti krídla umožňujú manipuláciu, horné úchyty umožňujú zmenu spôsobu otvárania okna, montované v strechách so sklonom od 15° do 55° spolu s tesniacim lemovaním, obohatené širokou škálou vnútorných doplnkov kompatibilných s ostatnými druhmi okien. Medzi vonkajšie príslušenstvo FEL patrí vonkajšia markíza a roleta ktorá ma odlišnú konštrukciu.
Strešné okná
Strešné okná
Strešné Výlezy
Strešné Výlezy
Podkrovné schody
Podkrovné schody
Katalógy
Katalógy
 

Najnovšie príspevky

Partneri

Akcie

Akcia

Kontakt na nás

Sobôtka 5687
Rimavská Sobota, 979 01, Slovensko

047 / 58 11 306, 0915/ 802 398
e-mail: mbsstrechy@mbsstrechy.sk