Projekty

Aktuálna realizácia

http://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/v-centre-volneho-casu-rekonstruuju-strechu-oprava-caka-i-telocvicnu-dzuda-a-mini-zoo/

V Centre voľného času rekonštruujú strechu

V Centre voľného času Relax v Rimavskej Sobote rekonštruujú pretekajúcu strechu. Práce v hodnote 15 500 eur začali začiatkom augusta a skončiť by mali v priebehu septembra. „Všetko závisí od počasia,“ uviedla pre Rimava.sk riaditeľka CVČ Relax Ivana Pivarníková.

Rekonštrukcia strechy podľa jej slov spočíva v kompletnej výmene strešnej krytiny, výmene drevených lát, odkvapových rúr, snehových lapačov a rekonštrukcii komína. „Pôvodná strešná krytina bola v havarijnom stave – pretekala, drevené laty boli zhnité, hrozilo nebezpečenstvo zrútenia strechy. Komín bol tiež v havarijnom stave. Bolo potrebné ho znova premurovať a omietnuť,“ ozrejmila riaditeľka dôvod rekonštrukcie. Ako spomenula opravu má na starosti firma MBS Strechy s.r.o.

Po ukončení rekonštrukcie strechy bude prebiehať montáž bleskozvodov. Podľa Pivarníkovej majú v pláne aj opravu fasády, aj keď to podľa nej nie je jednoduché, nakoľko budova je v zozname národných kultúrnych pamiatok. Ako podotkla, tento typ opravy si bude vyžadovať veľa finančných zdrojov. Okrem opravy strechy by na prístavbe budovy chceli vymeniť okná a dvere, nakoľko v zimných mesiacoch dochádza k úniku tepla. „Plánov do budúcnosti máme ešte dosť, hoci sa nám už veľa vecí podarilo. Vymenili sme PVC linoleum v hlavnej budove, zrekonštruovali sme WC v Ekorelaxe, vymenili sme vonkajšie a vnútorné žalúzie na budove CVČ a mnoho iných drobnejších úprav ako brúsenie a lakovanie parkiet, výmena školských lavíc, stoličiek a podobne, “ poznamenala a doplnila, že najbližšie by chceli na telocvični džudo na Športovej ulici vymeniť okná a v Mini Zoo by potrebovali vybetónovať prepadávajúcu sa podlahu.

V CVČ Relax Rimavská Sobota v školskom roku 2016/2017 otvorili 54 záujmových útvarov. „Tento školský rok otvárame aj nový tanečný záujmový útvar La Crayons, zameraný na moderný tanec, hip – hop, street dance,“ avizuje Pivarníková, podľa ktorej momentálne prebieha náborová činnosť.

Viac informácií sa dozviete na stránke CVČ Relax Rimavská Sobota http://relaxrs.webnode.sk/

Aktuálna realizáciaAktuálna realizácia
Rekonštrukcia strechy Centra voľného času v RS
MBS STRECHY predstavujú: Fascinujúca keramická strešná krytina CreatonMBS STRECHY predstavujú: Fascinujúca keramická strešná krytina Creaton
24. február 2015 Vedeli ste, že zdravie a kvalitu života ovp
 

Najnovšie príspevky

Partneri

Akcie

Akcia

Kontakt na nás

Sobôtka 5687
Rimavská Sobota, 979 01, Slovensko

047 / 58 11 306, 0915/ 802 398
e-mail: mbsstrechy@mbsstrechy.sk